شماره تماس:

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی

کد ارور ظرفشویی موریس
28 ژانویه, 2018 833 بازدید

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما درست روشن نمی شود و یا اصلا در کار کردن مشکل دارد باید چند مورد را خودتان پیش از تماس با یک متخصص کنترل نمایید.
متداول ترین ایرادهای مربوط به روشن نشدن یک ماشین ظرفشویی در زیر بیان شده اند آنها را بر روی ظرفشویی خود بررسی کنید.
شما می توانید مرحله های زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود بررسی نمایید و دوباره آن را راه اندازی کنید. موارد زیر به ترتیب اصلی‌ ترین علت های احتمالی روشن نشدن ماشین ظرفشویی نوشته شده اند.

همچنین توجه کنید که بسیاری از ماشین ظرفشویی‌ ها عملکرد یکسانی دارند. کمک گرفتن از این راهنما برای ایراد یابی ماشین ظرفشویی‌ شما برای همه ماشین ظرفشویی های موجود در بازار امروز راهگشا است.


علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما روشن نمی شود یا اصلا راه نمی افتد، محل پریز های برق ظرفشویی که به دیوار متصل شده اند را چک کنید. اطمینان حاصل کنید که پریز های ماشین لباسشویی به برق متصل باشند. اگر پریز هایی که به صورت دو شاخه به برق متصل شده اند پریز GFI می باشد، توجه کنید که جرقه نزده باشند.
اگر نیاز بود GFI را دوباره تنظیم نمایید. برای اینکه کاملا اطمینان حاصل کنید ایراد از پریز نمی باشد، می توانید دستگاه ظرفشویی را از برق جدا کنید و وسیله دیگری را را با همان برق تست کنید تا از درست کار کردن پریز مطمئن شوید.
در صورتی که ماشین ظرفشویی به برق متصل باشد و GFI هم جرقه نزده باشد پس کلید برق روی دیوار را چک کنید و توجه کنید که آن جرقه نزده و در جای خود محکم باشد.

 

علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی
تمیز نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی علت های بسیاری دارد که بیشتر این مسائل در برندهای کم مصرف دیده می شود که بنا به بررسی های صورت گرفته شرکت های وارد کننده دلیل اول آن است، این شرکت ها ماشین های غیر استاندارد را به بازار وارد می کنند؛

این گروه از ماشین های ظرفشویی با توجه به فناوری خاص خود برای رسیدن به بالاترین راندمان با حداقل هزینه به رعایت موردهای زیر بسیار حساس هستند:
1 – سختی آب

سختی آب ظرفشویی بایست به خوبی و با توجه به آب ناحیه موردنظر تنظیم شود تا رزین موجود در درون ظرفشویی به خوبی بازسازی شود.
2 – مواد شوینده

باز هم با کمال تاسف در کشور ما، هنوز یافتن مواد شوینده خوب و استاندارد کمی دشوار است به این دلیل که پیش از ورود مارک اصلی یک شوینده به سرعت نسخه و مارک تقلبی و قاچاقی آن در بازار پخش می گردد که از نظر بسته بندی کاملا مشابه اصل آن است که استفاده چندین باره از آن سبب افت کارایی ظرفشویی می گردد.

 

تماس با مراکز سرویس برتر
—————————–

عیب یابی ماشین ظرفشویی در شمال تهران

شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

۸۸۲۰۱۳۵۰
 

عیب یابی ماشین ظرفشویی در شمال شرق

شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

۸۸۲۰۱۳۵۰
 

عیب یابی ماشین ظرفشویی در غرب تهران 

غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

۴۴۷۴۹۳۶۶
 

عیب یابی ماشین ظرفشویی در شمال غرب تهران 

کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

۴۴۷۴۹۳۶۶
 

عیب یابی ماشین ظرفشویی در شهرک غرب و سعادت آباد 

شهرک غرب و سعادت آباد

۴۴۷۴۹۳۶۶
 

عیب یابی ماشین ظرفشویی در مرکز تهران 

مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

۶۶۵۰۱۵۵۳
 

عیب یابی ماشین ظرفشویی در جنوب تهران 

جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

۵۵۸۴۹۵۷۱


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /www/wwwroot/service-bartar.com/wp-content/plugins/mobile_footer_menu/front.php on line 31