شماره تماس:

تعمیر یخچال وستينگهاوس

تعمیر یخچال فریزر وستینگ هاس
3 آوریل, 2018 564 بازدید

تعمیر یخچال وستينگهاوس

نمایندگی تعمیرات یخچال وستينگهاوس

اینجا تعمیرگاه مجاز انواع یخچاله ، الان که وارد این صفحه شدید به احتمال زیاد یه مشکلی با یخچالتون دارید . هر مشکلی که دارید ما میتونیم خیلی سریع یخچاله مریضتون رو خوب کنیم!! آخه ما متخصص و نمایندگی تعمیر یخچال هستیم . به خواندن ادامه دهید تا با  نمایندگی های تعمیرات یخچال آاگ ، بوش ، جنرال الکتریک ، وستينگهاوس ، آدمیرال   ، وستينگهاوس ، الجی ، بکو ، کنوود ،  زیمنس ، ویرپول ، باکنشت ، کنوود ، وستینگهاوس  ، فریجیدر ، هیتاچی ، وستينگهاوس ، بلومبرگ ، کن مور ، ماژیک شف ، ناسیونال ، هایسنس ، وست پوینت ، میتسوبیشی ، یخچالهای ایرانی ، آموزش تعمیرات یخچال ، راهنمای خرید و راهنمای تعمیرات آشنا شوید . تعمیر یخچال تخصص میخواهد و حتما برای حفظ طول عمر آن باید از قطعات فابریک استفاده نمود و لازم است بدانید که هر برندی متخص خود را نیاز دارد ، سرویس برتر با پرورش تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده توانسته به تعمیرات یخچال با برندهای مختلف بپردازد.

تعمیر یخچال فریزر وستینگ هاستعمیر یخچال صنعتی

اصطلاح یخچال های صنعتی معمولا در مورد بعضی از دستگاههای برودتی به کار میرود که در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها و رستوران ها و هتل ها به منظور ذخیره و نگهداری یا نمایش و توزیع محصولات غذایی فاسد شدنی و گوشت مورد استفاده قرار میگیرد و دامنه حرارتی آنها بین +7 تا -30 درجه میباشد .

شارژ گاز یخچال

برای انتقال حرارت از داخل یک محفظه یا اتاق به خارج ، احتیاج به یک واسطه است .

در یک سیستم سرد کننده مکانیکی استاندارد عمل گرفتن حرارت با تبخیر مایعی در دستگاه تبخیر  ( اواپراتور ) و پس دادن آن در دستگاه تقطیر ( کندانسور ) صورت میگیرد و این امر باعث تغییر حالت ماده سرمازا از بخار به مایع میگردد .

مایعاتی که بتواند به سهولت از مایع به بخار و بالعکس تبدیل شوند به عنوان واسطه انتقال حرارت به کار برده میشوند ، زیرا این تغییر حالت باعث تغییر حرارت نیز میگردد . ادامه مطلب شارژ گاز یخچال

ارور یخچال فریزر

مجموعه سرویس برتر پیرو درخواست های مکرر مشتریان در ارتباط با ارور های یخچال فریزر و ساید بای ساید ، کلیه ارورهای یخچال با برندهای مختلف را تحت پوشش قرار داده است ، بدین منظور ؛ چنانچه فنی هستید میتوانید با دانش ارور یخچال ، به تعمیرات یخچال خود بپردازید .

هدف از این منظور برای رفاه حال شما عزیزان بوده است ، هنگامیکه تعمیرکار یخچال متفرقه برای تعمیر یخچال در محل شما حضور پیدا میکند و به ارور یخچال میرسد ، عنوان میکند که مشکل از برد یخچال شما میباشد ، اما باید خاطر نشان کرد که هر کد خطایی که در صفحه نمایش خود مشاهده میکنید مربوط به تعمیرات برد یخچال نمیباشد ، ما در زیر به چند نمونه از آنها اشاره نموده ایم .

علت ارور da برای یخچال فریزر امرسان : مشکل از کمپرسور فن یخچال فریزر میباشد .
علت ارور e4 برای یخچال فریزر وستينگهاوس : مشکل از سنسور اواپراتور میباشد .
علت ارور e2 برای یخچال فریزر تکنوگاز : قطعی اتصال یا خرابی سنسور محیط فریزر است .
علت e1 در یخچال ساید بای ساید بلومبرگ : خطای سنسور اواپراتور فریزر مشکل دارد .
علت ارور e8  در یخچال کنوود : سنسور یخساز مشکل دارد .
علت ارور dh در یخچال ساید بای ساید الجی : ضعیف بودن دیفراست میباشد .
علت ارور f2 در یخچال وستينگهاوس : سنسور داخل فریزر خراب میباشد .
علت ارور e4 دریخچال بکو :  هیتر المنت دیفراست است .

تعمیرات یخچال

جهت رفاه حال شما عزیزان بابت تعمیر یخچال در صدد آمدیم تا شعبات در سراسر تهران را زیاد نماییم تا طبق رضایتمندی مشتری به دلیل حساس بودن تعمیرات یخچال بابت مواد غذایی که داخل یخچال قرار گرفته ، که اگر دیر مشکل یخچال حل شود منجر به فاسد شدن مواد غذایی و در نهایت ضرر مالی میگردد ؛ ظرف کمتر از یکساعت تعمیرکار یخچالدر محل حاضر گردد تا آسودگی خاطر حاصل شود ، همچنین منتظر شعبات ما در حومه تهران و شهرستانها باشید . تعمیرات یخچال خارجی و ایرانی تخصص ما است ، به طور مثال سرویس برتر تعمیرات یخچال هیمالیا ، تعمیرات یخچال یخساران ، تعمیرات یخچال وستينگهاوس ، تعمیرات یخچال بوش ، تعمیرات یخچال آدمیرال را انجام میدهد که تمامی برندهای ایرانی ، آسیایی ، اروپایی و آمریکایی را شامل میشود.

 

تماس با مراکز سرویس برتر
—————————————–

تعمیر یخچال وستينگهاوس: شمال تهران
شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…
۸۸۲۰۱۳۵۰

تعمیر یخچال  وستينگهاوس: شمال شرق
شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
۸۸۲۰۱۳۵۰

نمایندگی تعمیر یخچال وستينگهاوس: غرب تهران
غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
۴۴۷۴۹۳۶۶

نمایندگی تعمیر یخچال وستينگهاوس: شمال غرب تهران
کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…`
۴۴۷۴۹۳۶۶

تعمیر یخچال وستينگهاوس: شهرک غرب و سعادت آباد
تعمیر یخچال دیواری وستينگهاوس: شهرک غرب و سعادت آباد
۴۴۷۴۹۳۶۶

نمایندگی تعمیر یخچال وستينگهاوس: مرکز تهران
مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
۶۶۵۰۱۵۵۳

نمایندگی تعمیر یخچال وستينگهاوس: جنوب تهران
جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
۵۵۸۴۹۵۷۱