شماره تماس:

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی
5 مارس, 2018 761 بازدید

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

سرویس برتر با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات ایندزیت جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. (راهنمای خرید ماشین لباسشویی)

وقتی قصد خرید یک ماشین لباسشویی را دارید علاوه بر خوب تمیز کردن لباس ها باید ویژگی های دیگری را نیز مدنظر قرار دهید که ما قصد داریم در مطلب راهنمای خرید ماشین لباسشویی این ویژگی ها را به صورت جامع شرح دهیم تا انتخاب یک ماشین لباسشویی مناسب برای شما راحت تر شود.

ابتدا مدل ماشین لباسشویی که میخواهید را در نظر بگیرید که درب از بالا باشد و یا درب از جلو. یکی دیگر از نکاتی که باید در ابتدا به آن توجه کنید بودجه ای است که میخواهید برای خرید ماشین لباسشویی خود هزینه کنید.

راهنمای خرید لباسشویی

این نکته را در نظر داشته باشید که خرید ماشین لباسشویی ارزان به معنای بی کیفیت بودن آن دستگاه نمی باشد بلکه ممکن است بعضی از امکانات ویژه و تکنولوژی های روز لوازم خانگی در ماشین لباسشویی مورد نظر استفاده نشده باشد که باعث میشود دستگاه انرژی بیشتری مصرف کرده و هزینه قبض برق بیشتری بپردازید. حتما این مورد را هم بررسی کنید که ماشین لباسشویی مورد نظرتان خشک کن هم دارد یا خیر!

 

ماشین لباسشویی درب از بالا

ماشین لباسشویی های درب از بالایی که دارای یک همزن(agitator) نیز درون خود هستند نسبت به ماشین لباسشویی های بدون همزن ارزانتر و البته سریعتر نیز هستند و به همین علت به ماشین لباسشویی های با بازدهی بالا معروف می باشند. این مدل از لباسشویی ها بهتر تمیز میکنند، کمتر آب مصرف میکنند و همچنین ظرفیت های بالاتری دارند.

یکی دیگر از ویژگی های این نوع ماشین لباسشویی این است که سریعتر میچرخند و همین باعث میشود که مراحل خشک کردن نیز سریعتر انجام شود.
 

ماشین لباسشویی درب از جلو

این نوع ماشین لباسشویی معمولا گزینه گرانتری نسبت به مدل های دیگر هستند و از نوآوری ها و تکنولوژی های بروزتری استفاده میکنند. ماشین لباسشویی های درب از جلو بهتر تمیز میکنند و نسبت به لباسشویی درب از بالا آب کمتری نیز مصرف میکنند.این مدل لباسشویی زمان بیشتری برای تمیز کردن صرف میکند و البته سریعتر نیز می چرخد.