شماره تماس:

علت صدای زیاد لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی ال جی
5 مارس, 2018 904 بازدید

علت صدای زیاد لباسشویی ال جی

سرویس برتر با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات حایر جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.(علت صدای زیاد لباسشویی ال جی)

اگر ماشین لباسشویی ال جی خود را شروع به ایجاد سر و صدای آسیاب یا چرخش به درستی، تحمل توطئه، احتمالا نیاز به جایگزینی. شما می توانید شخص تعمیر گرمای لوازم خانگی را برای جایگزینی بلبرینگ تماس بگیرید یا با چند ابزار رایج، شما می توانید خود را تعمیر کنید. محکم کردن واشر  به شدت به نوع مدل شما بستگی دارد. برای بهترین نتایج، به دستورالعمل صاحب خود را برای دستورالعمل های جداسازی مناسب بفرستید. علاوه بر این، باید بدانید که تلاش برای تعمیر ماشین لباسشویی بدون تعمیرات تایید شده توسط ال جی، دستگاه گارانتی را لغو می کند.

تعمیر لباسشویی ال جی

مرحله 1
برای جلوگیری از شوک الکتریکی، سیم برق برق را از طریق برق برداشته و کابل را روشن کنید. دریچه های تامین آب را که معمولا در پشت و یا در نزدیکی واشر قرار می گیرند و دریچه های پیچش را تا زمانی که در موقعیت “خاموش” قرار دارند، تعیین کنید.

گام 2
اتصالاتی را که شلنگ های تامین آب را به پشت واشر LG نصب می کنند جدا کنید. شلنگ را به آرامی بیرون بیاورید و بگذارید آن را به یک سطل تخلیه کنید.

مرحله 3
پیچ ها را با پشتی پانل بالا با پیچ گوشتی سر فیلیپس بردارید. تعداد پیچ ​​ها بستگی به مدل واشر شما دارد. پانل را از واحد مسکن واشر بکشید و بلند کنید.

مرحله 4
محل اتصال نوار را در پشت پانل کنترل واشر قرار دهید و آن را به دقت جدا کنید. ضسبنسرس مواد شوینده را با کشیدن آن از محفظه خود جدا کنید. پیچ های واقع در سمت راست و چپ دستگاه را باز کنید و پانل کنترل را از کابین شستشو بگیرید.

مرحله 5
مهره ای که در انتهای مونتاژ کننده مواد شوینده قرار دارد را با یک آچار جدا کنید. به جای متناوب، مونتاژ ممکن است به جای مهره با یک پیچ متصل شود. اگر این مورد است، پیچ را با پیچ گوشتی مناسب بردارید. مونتاژ تلگراف را خارج از محفظه واشر بلند کنید.

مرحله 6
درپوش را باز کنید و درب را به دقت بردارید تا مطمئن شوید که واشر لاستیکی به درب است. واشر را با دقت درون وان رول کنید. پیچ ها را با قفل درب و پانل جلویی را به هم وصل کنید. از پیچ گوشتی برای باز کردن این پیچ ها استفاده کنید. سوئیچ درب را از محفظه جدا کنید و اتصال سیم برق را قطع کنید.

گام 7
کلیپ نگهدارنده شیلنگ زهکشی را که در قسمت فیلتر پمپ قرار دارد را جدا کنید. پیچ پیچ نصب شده را درپوش فیلتر پمپ را در جای خود جدا کنید و با استفاده از یک پیچ گوشتی صاف، پوشش فیلتر را خاموش کنید. هر پیچ نصب شده در پشت پوشش فیلتر و روی پانل جلو را بردارید. پانل را به طرف شما بکشید و آن را خارج از کابین شستشو کنید.

گام 8
پانل سرویس عقب را از پشت کابینۀ شستشو با جدا کردن پیچ ها که آن را در محل نصب کرده و آن را خارج از محفظه قرار دهید، پاک کنید. از یک آچار برای باز کردن قفل قفل در انتهای شفت درایو استفاده کنید. برای خنثی کردن بلبرینگ فرسوده، با شفت لاستیکی به دقت شفت درایو را ببندید.

مرحله 9
بخار داخلی را از جلوی ماشین لباسشویی بکشید و روی پتو بگذارید. حلقه های ضربه محکم و ناگهانی را در ستون بلبرینگ قرار دهید و آنها را با یک جفت انبردست حلقه ضربه محکم کنید. مونتاژ بلبرینگ را از داخل وان با دقت با ضربه زدن به آن با یک لاستیکی لاستیکی را حذف کنید.

مرحله 10
زنگ زدگی و زباله ها را از محفظه مونتاژ بلبرینگ پاک کنید و با یک قطعه از کاغذ روغنی صیقل بخورید. سطح را با حوله کاغذی تمیز کنید. اسپری یک لایه نازک روان کننده آئروسل در محفظه بلبرینگ. فرآیند تمیز کردن و روانکاری را روی شفت که از پشت واژن داخل واشر روشن می شود، تکرار کنید.