شماره تماس:

اصول نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی

اصول نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی
12 ژوئن, 2019 800 بازدید

امروزه عمر لوازم خانگی ارتباط مستقیمی با اصول نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی دارد .تعمیر و سرویس به موقع وسایل برقی خانه باعث می شود از بروز مشکلات و خرابی های غیرمنتظره وسایل جلوگیری شود . سرویس برتر در این مقاله قصد دارد نکات مهم در قالب راهنمایی و اصول مراقبت و نگهداری از لوازم خانگی را برای شما توضیح دهد . با سرویس برتر همراه باشید .

نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی

نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی

نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی بدون درنظر گرفتن برند ، مدل و شرکت و کشور سازنده آن نیازمند تعمیر مناسب و به موقع در زمان ایجاد مشکل می باشد . همیشه باید به چگونگی مراقبت و نگهداری از لوازم خانگی منزل خود توجه کافی داشته باشید . نگهداری درست از لوازم خانگی ارتباط مستقیمی با افزایش راندمان و کارایی لوازم خانگی ، طول عمر و عملکرد مناسب و قدرت آن ها دارد .

از همه مهم تر نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی در هر زمان باعث می شود بدون نیاز به هزینه های اضافی ، از لوازم خود تا سال های سال استفاده کنید . شستشوی بخش موتور لوازم خانگی به هیچ عنوان نباید شستشو دهید ، زیرا این کار موجب صدمه و آسیب رسیدن به به فرد و دستگاه می شود .از اصول مهم نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی می توان به سرویس و تعمیر لوازم خانگی منظم اشاره کرد.

تعمیر و سرویس به موقع لوازم خانگی در بهبود عملکرد و کارایی دستگاه نقش مهم و اساسی را ایفا می کند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس و نگهداری لوازم خانگی و هزینه های جانبی آن می توانید با کارشناسان مجموعه سرویس برتر درتماس باشید .

به طور میانگین عمر مفید لوازم خانگی 10 الی 12 سال در نظر گرفته می شود ، اما می توان با تمیز کردن و تعمیر و سرویس به موقع افزایش داد . در مورد ماشین های لباسشویی نیز که از حساسیت بالایی برخوردار هستند باید در نگهداری و مراقبت از آن ها تلاش کنیم . در میان لوازم خانگی کولرهای گازی از جمله لوازم خانگی مهم محسوب می شوند که بایستی به صورت منظم و دقیق سرویس شوند . زیرا قطعات موجود در آن ها بسیار حساس بوده و باید در زمان ایجاد مشکل حتما یک سرویسکار حرفه ای و باتجربه آن را تعمیر نماید .

به طور کلی برای نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی باید آگاهی کافی داشته باشید و چنان چه اطلاعات تخصصی در این زمینه ندارید می توانید در صورتی مشاهده هر گونه خرابی با سرویس برتر تماس بگیرید و تعمیر لوازم خانگی خود را به دست آنها بسپارید . سرویس برتر بکارگیری افراد متخصص در زمینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن در محل انجام می دهد . برای برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی مجموعه به وبسایت سرویس برتر مراجعه فرمایید .

اصول نگهداری از ماشین ظرفشویی و لباسشویی

در ماشین ظرفشویی همیشه قسمت تخلیه دستگاه را باید بررسی کنید که هیچ پسماند موادغذایی در آن قسمت نباشد . از اصول اولیه نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی چون ماشین ظرفشویی و لباسشویی تمیز نگه داشتن داخل ماشین می باشد .برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی بهتر است یک کاسه سرکه سفید را روی طبقه بالای ماشین بگذارید و ماشین را روی تنظیم دور شست و شوی کامل قرار دهید و به این صورت بوی بد ماشین ظرفشویی از بین رفته و کاملا تمیز می شود .

چنان چه می خواهید ماشین لباسشویی و خشک کن بهترین عملکرد را داشته باشند ، بهتر است قسمت داخلی ماشین لباسشویی را تمیز کنید . نشتی از ماشین لباسشویی یکی از مشکلات رایج در ماشین های لباسشویی است که اغلب برای سرویس و نعمیر به تعمیرگاه های مجاز گزارش می شود .هرسال مجرای تامین آب را کنترل کرده و هر چندسال یکبار آن را تعویض نمایید .

اصول نگهداری از سیستم های آبی

برای نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی بهتر است از افراد با تجربه کمک بگیرید .زمانی که سیستم های سرمایشی و گرمایشی خانه به خوبی کار نمی کنند ، با شرکت های مجاز تعمیر و سرویس لوازم خانگی تماس گرفته و مشکل به وجود آمده را سریعا برطرف نمایید . فیلترهای موجود در دستگاه را هرساله تعویض نمایید ، این کار باعث می شود کارایی و نگهداری از لوازم خانگی افزایش پیدا کند و هم چنین در مصرف برق نیز صرفه جویی خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *