Input Content

نمایندگی تعمیر جاروبرقی

(سرویس جاروبرقی)

 

 

نمایندگی تعمیر جاروبرقی

سرویس برتر،تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی،مجموعه ی سرویس برتر به عنوان یکی از تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیر جاروبرقی در تهران به شما این آگاهی را می دهد که اکثر ایراداتی که در این دستگاه به وجود می آید، به دلیل استفاده ی نا صحیح و رعایت نکردن استانداردها و همچنین عدم سرویس به موقع جاروبرقی می باشد.

البته پیدایش مشکلات و ایرادات احتمالی بسیار بدیهی است و ممکن است برای تمامی لوازم های خانگی برقی به هر دلیلی به وجود بیاید؛ اما تاکید سرویس برتر بر این است که کاربران و مصرف کنندگان در نحوه ی استفاده از وسایل نیز نهایت دقت خود را داشته باشند؛ زیرا نگهداری یک محصول به مراتب از خریداری آن مهم تر است.

اگر برای جاروبرقی  منزل مشکلی به وجود آمد؛ بهترین اقدام استفاده از خدمات مراکزی است که برای تعمیر و رفع ایراد های به وجود امده دارای دانش فنی و تجربه های لازم هستند.

 

نحوه ی استفاده از خدمات تعمیرگاه جاروبرقی  سرویس برتر
 

با مشاهده ی اولین علایمی که به شما نشان می دهد دستگاه عملکرد معمول و همیشگی خود را ندارد، آن را خاموش کرده و از برق بکشید. از طریق شماره های موجود در این سایت با ما تماس بگیرید و شرح مختصری از مشکل به وجود آمده را به همراه آدرس دقیق منزل یا محل کار و یا … به کارشناسان پشتیبانی مجموعه ی سرویس برتر اعلام نمایید.

–         در اسرع وقت و بعد از تماس شما، یکی از تکنیسین ها و کارشناسان فنی به آدرس شما اعزام می شود.

–         تمامی خدمات مرتبط با سرویس و رفع ایرادات و تعمیر جاروبرقی  به طور کامل در محل انجام می شود.

–         هیچ گونه نیازی به جا به جایی و انتقال دستگاه به تعمیرگاه جاروبرقی نخواهید داشت.

–         ارسال سرویس به تمامی مناطق استان تهران مقدور می باشد.

–         در صورت نیاز به تعویض قطعه، قطعات ارجینال با ارائه ی ضمانت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تعمیرگاه سرویس برتر مفتخر است که با ارائه ی سرویس های تعمیراتی شبانه روزی و همچنین سرعت عمل، دقت و کیفیت خدمات؛ توانسته است تامین کننده ی رضایت مشتریان ارجمند باشد.

اقدامات لازم در هنگام به وجود آمدن ایرادات احتمالی و خطا در جاروبرقی  
توصیه ی نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی این است که در هنگام به وجود آمدن ایراد های احتمالی:

–         از دستکاری دستگاه بپرهیزید، زیرا در صورت نداشتن دانش و مهارت فنی، امکان دارد موجب افزایش خرابی و آسیب جدی به دستگاه شوید.

–         در صورت بروز خرابی و مشکل در جاروبرقی می توانید با تعمیرگاه سرویس برتر بعنوان نمایندگی جاروبرقی  تماس بگیرید و از خدمات پس از فروش استفاده کنید.

 

نکاتی برای استفاده ی صحیح و اصولی از جاروبرقی 


نمایندگی تعمیرات جاروبرقی  سرویس برتر ، به شما توصیه می کند که اگر می خواهید که این دستگاه دارای عمر طولانی تری باشد و کمتر دچار مشکل و نقص فنی شود، به موارد زیر توجه داشته باشید:

–         دقت کنید که لوله های دستگاه دچار گرفتگی نشده باشند؛ زیرا این موضوع می تواند به طور مستقیم به موتور فشار بیاورد.

–         حداقل در یک سال، دو بار فیلتر کیسه را بشویید یا تعویض نمایید.

–         کیسه ی آشغال درون جاروبرقی را قبل از پر شدن تعویض کنید.

–         اجازه ندهید وسایل فلزی نوک تیز و برنده و یا ته سیگار روشن و آشغال های مرطوب وارد دستگاه شود، چون امکان دارد که به موتور ضربه بزنند.

–         دقت کنید که چه قسمتی از فضای داخلی را می خواهید جارو کنید و همچنین میزان آشغال ها چه حد است؛ به این منظور دستگاه را بر روی درجه مکش مناسب قرار دهید.

–         در صورتی که بنا به هر دلیلی می خواهید به مدت طولانی از جاروبرقی استفاده کنید، حتما هر ۲۰ تا ۳۰ دقیقه دستگاه را خاموش کنید تا استراحت کند و به موتور آن بیش از حد فشار نیاید و همچنین میزان مصرف انرژی برق نیز بهینه سازی گردد.

 

نمایندگی تعمیر انواع جاروبرقی های:

تماس مستقیم