شماره تماس:

آموزش نحوه رسوب زدایی پکیج دیواری

رسوب زدایی پکیج
11 ژوئن, 2019 778 بازدید

تجمع رسوب در لوله و قطعات پکیج دیواری یکی از مهم ترین و شایع ترین مشکلات پکیج ها می باشد. سختی آب مصرفی از دلایل رسوب گذاری در پکیج دیواری می باشد .عدم رسوب زدایی پکیج می تواند مشکلات و خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد . سرویس برتر با بکارگیری افراد باتجربه در زمینه رسوب زدایی پکیج های گرمایشی خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد .

رسوب زدایی پکیج

رسوب زدایی پکیج های دیواری

رسوب زدایی پکیج از اقدامات ضروری و مهم پکیج هاست که باید قبل از راه اندازی شوفاژ به فکر آن باشید . زمانی که با افت فشار آب مواجه شدید و یا زمان زیادی را برای گرم شدن آب صرف کردید، حتما باید به فکر رسوب زدایی پکیج و رسوب گیری رادیاتور خود باشید . رسوب زدایی رادیاتور شوفاژ نیاز به اقدامات تخصصی دارد و نمی توان آن را توسط افراد بی تجربه انجام داد .

چنان چه رسوب زدایی رادیاتور به درستی انجام نشود ، باعث حرکت رسوب به قسمت های دیگر و گرفتگی رادیاتور شوفاژ می شود و در این صورت مجبور خواهید شد هزینه ای را مجدد جهت رسوب زدایی پکیج خود بپردازید . به هیچ عنوان رسوب زدایی رادیاتور شوفاژ خود را پشت گوش نیندازید. زیرا امکان دارد شوفاژ و پکیج دیواری در اثر عدم رسوب زدایی کاملا از کار بیفتد .

سرویس برتر با بکارگیری افراد باتجربه و متخصص در زمینه تعمیرات پکیج می تواند عملیات رسوب زدایی را در کمترین زمان و با هزینه مناسب برای مشتریان انجام دهد . برای اطلاع از هزینه خدمات تعمیر و نگهداری پکیج های گرمایشی می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید .

رسوب زدایی پکیج دیواری و سرویس آن را جدی بگیرید!

افراد زیادی بر این باور هستند که رسوب زدایی پکیج های گرمایشی که به صورت دوره ای،کاری بیهوده و هزینه اضافی می باشد که باید انجام شود . در حالی که سرویس و نگهداری از پکیج و رادیاتور شوفاژ از ایجاد خسارت های جبران ناپذیر جلوگیری می کند .

با سرویس و نگهداری پکیج های دیواری به صورت دوره ای به راندمان و بازدهی دستگاه کمک می کنیم . هرگونه عیب و مشکل درونی دستگاه با بازشدن پکیج شناسایی خواهد شد . برای آشنایی بیشتر با تعمیرات پکیج دیواری می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .

با سرویس و و تعمیر ماهیانه پکیج دیواری می توانید با صرف هزینه اندک از تعمیرات و خرابی های احتمالی دستگاه جلوگیری کنید . در رسوب زدایی پکیج دیواری و تمیزکردن دستگاه علاوه بر ظاهر زیبا دستگاه ازبه وجود آمدن خرابی جلوگیری خواهید کرد .

چگونه متوجه شویم پکیج به رسوب زدایی احتیاج دارد؟

چنان چه با یکی از مشکلاتی که در ادامه بیان خواهیم کرد ، مواجه شدید به سرعت بدون معطلی برای رسوب زدایی پکیج گرمایشی خود اقدام نمایید و حتی می توانید با مجموعه سرویس و تعمیر پکیج سرویس برتر تماس بگیرید .

  • آب به خوبی در زمان روشن شدن پکیج گرم نمی شود
  • فشار آب در آشپزخانه و حمام بسیار کم است
  • مدت زمان طولانی برای گرم شدن آب احتیاج است
  • هنگام روشن شدن پکیج ، صدای ناهنجار می آید
  • بارسنج و فشار پکیج بدون دلیل خاصی بالا می رود
  • رادیاتور و شوفاژ به خوبی گرم نمی شود

سرویس و کامل پکیج های دیواری را که معمولا به منظور بازبینی تمامی قطعات انجام می شود . معمولا زمانی که از مدت رسوب زدایی دستگاه گذشته ، بهتر است از این نوع سرویس استفاده شود تا نتیجه مطلوبی در کارایی دستگاه ایجاد شود . سرویس های دوره ای معمولا در هرچند ماه به صورت دوره ای انجام می شود و به دلیل کوتاه بودن زمان سرویس و تعمیر دستگاه کار آن آسان و سبک تر می باشد .

دستگاه کمتر دچار مشکل خواهد شد ، بهتر است در زمان خرید و نصب پکیج دیواری از همان ابتدا سرویس دوره ای پکیج را دقیق انجام دهید .هزینه رسوب زدایی در پکیج های دیواری و رادیاتورها معمولا به میزان جرم رسوبات در نظر گرفته می شود . هرچه میزان جرم و رسوبات سخت تر باشد هزینه رسوب زدایی دستگاه بیشتر خواهد بود .

در بهضی از موارد تنها با یک اسیدشویی ساده مشکل به وجود آمده برطرف می شود اما در مورادی رسوب گیری پکیج سخت و پیچیده خواهد شد . در این صورت زحمت و کار سرویس کار بیشتر خواهد بود .برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس خدمات تعمیرات پکیج های گرمایشی با مجموعه سرویس برتر در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *