شماره تماس:

تعمیر جاروبرقی هیتاچی-نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هیتاچی

تعمیر جاروبرقی هیتاچی
25 آگوست, 2019 463 بازدید

جاروبرقی های هیتاچی یکی از بهترین برندهای موجود در بازار با قدرت و مکش بالا می باشند .ولی بهترین برندها هم پس از استفاده مداوم وبعضی مواقع رعایت نکردن اصول نگهداری از آنها دچار مشکل می شوند،ولی همیشه تعمیر جاروبرقی هیتاچی بهتر و به صرفه تر از تعویض است و تعمیرکار کاردان و ماهر در اینجا می تواند بهترین گزینه برای رفع مشکل جاروبرقی شما باشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هیتاچی در سراسر مناطق تهران در کنار شما هستند تا در کمترین زمان مشکلات دستگاه شما را برطرف سازند.

 تعمیر جاروبرقی هیتاچی

هرجا آشغال باشد مسلما جاروبرقی هم هست،کافی است کمی اطراف را به دقت نگاه کنید آنوقت قهرمان تمیزی ها را خواهید دید و با یک چشم برهم زدن همه جا مثل روز اول تمیز خواهد شد.جاروبرقی عصای دست همه ی ماست و بدون آن یک چیزی همیشه کم است.وسط تمام شلوغی ها و دغدغه های روزانه یکدفعه جاروبرقی شما به خوبی کار نمی کند ویا اصلا روشن نمی شود ،شما می توانید با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هیتاچی تماس برقرارکرده واز تکنسین های خبره کمکهای لازم را دریافت کنید.

گاهی اوقات جاروبرقی قدرت مکش قبل را ندارد.قدرت مکش اولین گزینه در جارویرقی است که باید به آن توجه کرد که هرچه قدرت مکش بیشتر باشد سرعت تمیزی و جمع کردن گرد و خاک و آلودگی ها بهتر و زودتر انجام می شود.

تعمیر جاروبرقی هیتاچی

علت کم بودن مکش جاروبرقی

دلایلی برای اینکه بدانید مکش جاروبرقی شما قدرتش را از دست داده است و نمی تواند سطوح را تمیز کند وجود دارد که این عوامل را باهم بررسی میکنیم:

در این صورت شما به تعمیر جاروبرقی هیتاچی توسط تعمیرگاه مجاز نیاز دارید

تنظیمات جاروبرقی

یکی از ساده ترین راههایی که جاروبرقی بهتر کار میکند تنظیم آن در سطوح مختلف است وبا تنظیم مکش آن کارایی بیشتری را خواهید داشت.برای بعضی سطوح ارتفاع دسته جاروبرقی بخوبی تنظیم نشده است وبرای کف بلند است وبا قرار دادن دسته دربهترین حالت برای سطح مورد نظر می توان به راحتی از آن استفاده نمود.این موضوع را در نظر داشته باشید که برای تمیزکردن کف های چوبی و سرامیکی که می توان این سطوح را جزء سطوح سخت نامید باید از بیشترین درجه مکش برای تمیزی این سطوح استفاده کرد که جاروبرقی به زمین چسبیده و در بهترین توان خود کف را تمیز می کند.اما برای تمیز کردن فرش بهتر است از تنظیمات پایین تر استفاده کرد تا تمیزی مطلوبتری  داشته باشید.

پربودن کیسه

در بعضی مواقع بدون توجه به میزان حجم پرشده کیسه جاروبرقی همچنان به تمیزکردن ادامه می دهیم اما هیچ قسمتی آنگونه که میخواهیم تمیز نشده است چون جاروبرقی آن مکش لازم را ندارد.دربعضی جاروبرقی ها که دارای کیسه می باشند علائمی برای پرشدن ظرفیت کیسه وجود دارد که با توجه به آن می توان کیسه را تعویض یا تمیز کرد.در مدلهای دیگر با چک کردن محفظه کیسه می توان از حجم آن آگاه شد ویا هنگامی که کیسه پراست صدای خاصی شاید شبیه به سوت می شنوید که هشداردهنده پرشدن حجم کیسه است.در جاروبرقی های بدون کیسه با توجه به نشانگر آن می توان از میزان پرشدگی آگاه شد.

مسدودشدن لوله خرطومی

لوله  خرطومی جاروبرقی می تواند محل تجمع آشغالهایی مانند مو،گیره و..از این قبیل باشدکه راه را مسدود کرده اند.در این مواقع شما می توانید خرطومی را جدا کرده و آشغاهارا از آن جدا کنید.در بعضی مواقع آشغالها در وسط لوله گیر کرده اند که در این شرایط تمیز کردن کمی سخت می شود و شما با استفاده از چوب یا شی بلند می توانید آنها را خارج کنید.

مسدود بودن سرجاروبرقی

سر جاروبرقی نیز می تواند مکانی برای گیرکردن کرک فرش و مو باشد ،که باعث کم کردن مکش جارو برقی شما می شود. می توانید با استفاده از یک شی نوک تیز آن را تمیز کرده و به کار خود ادامه دهید.

هوابندی جاروبرقی

قبل از استفاده از جاروبرقی آن را بررسی کنید چون ممکن است قطعات آن به خوبی سرجایشان قرار نگرفته باشند،مانند لوله خرطومی که چفت نشده است و هوا از آن رد می شود و قدرت مکش جاروبرقی را می گیرد ،آن را بررسی کنید و در صورت نیاز سرخرطومی را در جهت عقربه های ساعت چرخانده تا سفت شود.کیسه جارو برقی هم یادتان نرود چک کنید ،شاید سرجای خود بخوبی قرار نگرفته است و باعث آسیب رساندن به موتور جاروبرقی میشود.پارگی لوله خرطومی نیز از علت های کم شدن کارایی جاروی شما می باشد که اگر پاره شده بود لوله خرطومی جاروبرقی خود را از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هیتاچی بخواهید.

برای هوا بندی جاروبرقی حتما دستگاه باید توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هیتاچی مورد بررسی قرار بگیرد

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هیتاچی

شما میتواند برای تعمیر جاروبرقی هیتاچی خود از یکی از راه های :

1 – مراجعه مستقیم به تعمیرگاه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هیتاچی

2 – ثبت درخواست آنلاین تعمیرات

3 -تماس با یکی از شعب تعمیرگاه  هیتاچی و ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی هیتاچی

نکته : تمامی خدمات و قطعات دارای 6 ماه ضمانت تعویض رایگان میباشند.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *