شماره تماس:

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی – نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی
25 آگوست, 2019 1311 بازدید

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی به دقت بیشتری نیاز دارد.به دلیل به کاربردن تکنولوژی روز دنیا درساخت این دستگاه حساسیتش را دوچندان کرده است و به گروه تیمی حرفه ای نیاز دارد، در نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی شما با افراد کاردان و حرفه ای در ارتیاط خواهید بود.

سرویس برتر در استان تهران و البرز در کنار شماست تا در کمترین زمان تمامی مشکلات ماشین لباسشویی برطرف و ضمانت 6 ماهه را به شما اعطا کند

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

 

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

در دنیای مدرن امروز و زندگی آپارتمانی که کمبود جا و نبود آفتاب کافی را به همراه آورده است،خشک کردن لباسها از ضروریات زندگی به حساب می آید که این وظیفه سنگین را ماشین های لباسشویی به دوش می کشند.خشک نشدن لباسها توسط ماشین لباسشویی مشکل بزرگی است که می توان آن را در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی به آسانی حل کرد.

خشک نکردن لباسها در ماشین لباسشویی هیتاچی

چنانچه بعد از شستشوی لباسها و تمام شدن کار دستگاه ، لباسهاهنوز خیس هستند و آب در دستگاه جمع شده است ،پیامی جز اینکه دستگاه دچار اختلال شده است ندارد.مواردی را راجع به این مشکل با هم بررسی می کنیم.

مسدود شدن شیلنگ آب

از دلایلی که خشک کن بخوبی کار نمی کند می تواند اختلال در عملکرد پمپ تخلیه و یا مسدود شدن شیلنگ آب باشد.

استفاده بیشتر از حد توان

با توجه به ظرفیت وزن ماشین باید لباسها را داخل مخزن قرارداد و بهتر آن است که کمتر از وزن آن لباس در ماشین قرار دهیم. وجود بیشتر لباس خارج از توان ظرفیت باعث خشک نکردن لباس و فشار در موتور ماشین لباسشویی می شود.

برد ماشین

وقتی برد ماشین لباسشویی دچار اختلال می گردد ویا افت ولتاژ رخ داده باشد برنامه هارا به درستی نمی تواند انجام دهد.

موتور دستگاه

زمانی که موتور دستگاه دچار ایراد شده باشد آب دستگاه تخلیه می شود اما موتور بازخورد خوبی نداشته و گردش را انجام نداده است.در این زمان بهترین راه حل تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی  هیتاچی است که بتواند مشکل را به راحتی برطرف سازد.

خرابی هیتر

اگر هیتر ماشین لباسشویی به خوبی گرم نشود، اتمام عملیات پایانی ماشین انجام نشده و لباسها به مرحله خشک کردن نمی رسند، که باید هیتر مورد بررسی قرار گیرد که دچار آسیب دیدگی نشده باشد.و ناگفته نماند که قدرت و مقاومت هیتر باید توسط مولتی متر چک شود .قرار داشتن مولتی متر بر روی اعداد بین 20و 30 سالم بودن هیتر را می رساند و در غیر این صورت هیتر خراب است و باید تعویض شود وزمان تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی شما فرا رسیده است.

قطعی برق

امکان اینکه خشک کن ماشین شما کار نمی کند میتواند از قطعی جریان برق ، نوسانات و کار نکردن تایمرها باشد که باید به افراد حرفه ای در این زمینه مراجعه کرد.

جریان هوای نامناسب

یکی از شرایط خوب کار کردن خشک کن های ماشین لباسشویی جریان هوا می باشد که اگر هوا به ماشین شما نرسد گرمای لازم ایجاد نمی شود و خشک کن نمی توتند لباسها را خشک کند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی

شما میتواند برای تعمیر  ماشین لباسشویی خود از یکی از راه های :

1 – ثبت درخواست آنلاین تعمیرات

2 -تماس با یکی از شعب تعمیرگاه  هیتاچی و ثبت درخواست تعمیرات

نکته : تمامی خدمات و قطعات دارای 6 ماه ضمانت تعویض رایگان میباشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *