شماره تماس:

آموزش تعویض فیلتر ساید بای ساید

آموزش تعویض قیلتر ساید بای ساید
30 سپتامبر, 2019 532 بازدید

با آموزش تعویض فیلتر ساید بای ساید می توانیم مطمئن شویم که از آب سالم تصفیه شده استفاده می کنیم. امروزه با وجود فیلتر آب در اکثر یخچال ها سلامت آب نوشیدنی ما تضمین شده است. اما باید با آموزش تعویض فیلتر ساید بای ساید و تعویض به موقع آن سلامت آب آشامیدنی را تداوم بخشیم .
آگاهی از اینکه اگر فیلتر ساید بای ساید تعویض نشود چه عواقبی خواهد داشت ؟ به ما کمک می کند که در سلامت خود و خانواده امان بیشتر تلاش کنیم.
با ما – سرویس برتر – باشید.

آموزش تعویض قیلتر ساید بای ساید

فیلتر آب

قبل از آموزش تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید، بهتر است اول از فیلتر آب یخچال آگاهی داشته باشیم.
فیلتر آب قرار گرفته در ساید ،تصفیه کننده آب است .که آلاینده ها و میکروب و باکتری و همچنین کلر را ازآبهای شهری گرفته و آبی تقریبا با 99% را به ما تحویل می دهد.
اگر یخچال شما دارای فیلتر آب است .برای نوشیدن حتما از آبریز یخچال استفاده کنید که کیفیت آب شهری قابل مقایسه نیست.

انواع فیلتر آب

جنس بکار رفته شده در فیلترهای یخچال کربن فعال است که کار و وظیفه اش از بین بردن و حذف کلر و ترکیبات آن، مواد شیمیایی و انواع آلاینده ها ، طعم و بو و مزه آب و …است.

فیلتر داخلی

فیلتر داخلی در بعضی یخچال وجود داردکه با توجه به نوع و مدل و برندشان متفاوت است.

فیلتر خارجی

فیلتر خارجی یخچال اولین فیلتر قرار گرفته میان آب شهری و یخچال است. از بین بردن آلاینده های موجود در آب شهری و مزه و بوی آن وظیفه این فیلتر است. با رد شدن آب از این فیلتر آب سالم و تمیز وارد یخچال می شود. و آبهای موجود در یخچال فریزرها طعم و مزه بهتری دارند.
برای کیفیت بهتر آب یخچال فریزر می توانید از یک فیلتر کمکی دیگر برای دستگاه خود استفاده کنید و کیفیت آب یخچال را بالا ببرید.

زمان تعویض فیلتر

برای تعویض فیلتر یخچال فریزر علائم و زمان خاص نیاز دارد. به صورت طبیعی و نرمال زمان تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید 6 ماه می باشد. نیاز است هر 6 ماه فیلترها را تعویض کنید که اگر این کار انجام نشود یخچال فریزر با دادن هشدار و علائم نیاز تعویض فیلتر را یادآور می شود.

علامت چشمک زن

یکی از علائم تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید ،قرمز شدن فیلتر آب بر روی نمایشگر یخچال یا دیسپلی آن است. وقتی این هشدار را مشاهده کردید زمان آن است که فیلتر را تعویض کنید.

کند شدن آب

وقتی فیلتر یخچال خود را به موقع عوض نکرده باشید. زمانی که میخواهید برای نوشیدن آب از یخچال استفاده کنید هنگام ریختن آب از آبریز یخچال مانند گذشته عمل نمی کند. زمانی که فیلتر نیاز به تعویض داشته باشد آب از آبریز خیلی آرام وارد لیوان شما می شود. دلیل این آهستگی کثیف شدن فیلتر آب است.

برای برطرف شدن مشکلات تعویض فیلتر ، و تعمیر یخچال از تعمیرکاران حرفه ای ما – سرویس برتر –  کمک بخواهید.

فیلتر آب ساید بای ساید

اگر فیلتر تعویض نشود

با خصوصیات و مزیت های فیلتر آشنا شدیم . دانستیم که برای ذاشتن آبی سالم و پاک بهتر از آب داخل یخچال استفاده کنیم که تضمین کننده سلامت ما و خانواده امان می باشد.
به این سوال فکر کرده اید اگر فیلتر تعویض نشود چه اتفاقی خواهد افتاد؟ وقتی ما از مزیت های فیلتر آب مطلع شده ایم قطعنا به جواب این سوال که اگر فیلتر تعویض نشود ، رسیده ایم.
اگر فیلتر تعویض نشود مسلما آب داخل یخچال، دیگر آن کیفیت را نخواهد داشت. تعویض نکردن بموقع فیلتر یخچال ساید بای ساید باکتری و آلاینده ها و میکروب های جمع شده در فیلتر، وارد آب آشامیدنی شده و در طعم و رنگ و مزه آن تاثیر می گذارد . با این اوصاف آب دیگر تصفیه شده نیست که می تواند سلامتی ما را بخطر بیندازد.
اگر فیلتر تعویض نشود علاوه بر مزه و تاثیر استفاده از آب آشامیدنی داخل یخچال ، خود یخچال هم با توجه به علائم و هشدارهای گفته شده دچار اختلال می شود. برای آسیب نرساندن به قسمتهای دیگر یخچال بهتر است به علائم و هشدارهای تعویض فیلتر واکنش نشان دهیم و تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید خود را انجام دهیم.

آموزش تعویض فیلتر ساید بای ساید

با آموزش تعویض فیلتر ساید بای ساید با ما همراه باشید تا خود بتوانید در منزل به راحتی آن را انجام دهید.
قبل از انجام هر کاری یخچال خود را از برق بکشید تا با اطمینان و امنیت کامل کار خود را انجام دهید.
فیلتر یخچال ها اکثرا در پایین یخچال در قسمت مشبکی آن وجود دارد. وقتی فیلتر را پیدا کردید ،برای کامل درآوردن فیلتر کاور محافظ آن را باز کنید. برای باز کردن کاور لازم است پیچ های آن را باز کنید.
بستگی به نوع فیلتری که دارید آن را خارج کنید. اگر فیلتر شما دارای کلاهک است .دکمه کلاهک را فشار دهید و در همان زمان فیلتر را بیرون بکشید. آن را برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا کلاهک شما از فیلتر جدا شود.
فیلتر جدید را جایگزین فیلتر فدیمی یخچال خود کنید .اگر دارای کلاهک است .کلاهک روی فیلتر گذاشته و کمی آن را بچرخانید و با زدن دکمه به فیلتر وصل کنید تا بخوبی روی هم سوار شوند.
فیلتر یخچال باید به صورت عمودی سر جای خود قرار گیرد. از عمودی بودن آن مطمئن شوید. فیلتر را سرجای آن تنظیم کنید تا در جای مخصوص خود به خوبی قرار بگیرد.
پس از مطمئن شدن از جایگاه فیلتر کاور آن را سر جایش قرار داده و پیچ کنید. یخچال را به برق بزنید.
باید فیلتر یخچال ساید بای ساید خود را ریست کنید . برای انجام اینکار انگشت خود را روی نمایشگر مخصوص فیلتر قرار دهید.کمتر از یک دقیقه چراغ فیلتر شما سبز می شود.
برای تست تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید خود از آبریز آن استفاده کنید. اگر آب به کندی وارد لیوان شد امری طبیعی است . پس از مصرف 2 الی 3 لیوان مانند سابق کار خواهد کرد.
آموزش تعویض فیلتر ساید بای ساید شما یه پایان رسیده است . شما می توانید با این آموزش فیلتر را عوض کنید و نوشیدن آبی سالم و گوارا را به خانواده خود هدیه دهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /www/wwwroot/service-bartar.com/wp-content/plugins/mobile_footer_menu/front.php on line 31