شماره تماس:

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون
7 می, 2019 403 بازدید

تعمیر تلویزیون در منزل یکی از کار هایی است که باید توسط متخصص مخصوص به خود انجام شود و این کار را نباید به هر فردی سپرد زیرا کار حساسی به شمار می رود . شرکت سرویس برتر از جمله شرکت های معتبری است که در این زمینه یعنی تعمیر تلویزیون فعالیت دارد .

تعمیر تلویزیون توسط شرکت سرویس برتر :

شرکت سرویس برتر با داشتن بیش از 50 کارشناس مجرب و متخصص در امر تعمیر تلویزیون آماده خدمت رسانی به کلیه نقاط تهران است .

همانطور که خود می دانید تلوزیون دارای اجزاء بسیار زیادی است و تعمیر آن نیاز به دانش و مهارت بسیار زیادی است . کارشناسان سرویس برتر با دانش و تجربه ای که در اختیار دارند به شکل کاملا تخصصی تلوزیون شما را تعمیر می کنند .

خرابی و مشکلاتی که در تلوزیون رخ می دهند علت های بسیار زیادی دارند در ادامه قصد داریم تعدادی از رایج ترین علت ها را برای شما بیان کنیم .

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون و ایرادیابی :

  1. تعمیر آبخوردگی تلوزیون : آبخوردگی تلوزیون از جمله مواردی است که تعمیر آن توسط هر کسی نمی تواند صورت بگیرد و فرد تعمیر کار باید دارای دانش و تجربه کافی باشد . همچنین شانس تعمیر تلوزیونی که دچار آبخوردگی شده است بسیار پایین بوده و است . در صورتی که فرد زمانی که تلوزیون آن دچار آبخوردگی شد سریع تلوزیون را خاموش کند و تلوزیون را به نزدیک ترین نمایندگی ببرد می تواند شانس تعمیر تلویزیون خود را افزایش دهد .با توجه به این توضیحات باز هم عده ای وجود دارند که به این موضوع توجه ای ندارند و تعمیر تلویزیون را به بعدا موکول می کنند . به تعویق انداختن تعمیر تلویزیون سبب این می شود که پنل تلویزیون به طور کلی آسیب ببیند و راه دیگری به جزء تعویض پنل باقی نماند . هزینه تعمیر تلویزیون نیز بسیار بالا بوده و چیزی حدود 70 درصد قیمت خرید یک تلوزیون جدید را باید برای خرید پنل تلوزیون هزینه کنید . همین علت موجب شده تا اکثر افراد به جای تعویض پنل تلوزیون به فکر خرید تلوزیون تازه بایفتند .
  2. تعمیر پرش تصویر : یکی از عمده مشکلات مراجعه کنندگان برای تعمیر تلویزیون پرش تصویر است . این مشکل به این صورت رخ می دهد که تصویر به نمایش در آمده توسط تلویزیون، یکنواختی و شفافیت خود را از دست می دهد و موجب این می شود که تصویر دیگر کیفیت سابق خود را نداشته باشد و تصویر به گونه ای آزاردهنده باشد . این مشکل دارای دلایل متفاوت و متعددی است برای همین ابتدا تلوزیون توسط کارشناس بررسی شود تا منشا این مشکل مورد بررسی قرار بگیرد . معمولا این مشکل زمانی رخ می دهد که در پنل و ساختار آن اختلالاتی به وجود آمده باشد .
    پس می توان نتیجه گرفت که تعمیر پرش تلویزیون باید توسط متخصص خبره و آشنا به این کار صورت بگیرد و استفاده از کارشناس تازه وارد می تواند سبب این شود که خسارت های جبران ناپذیری مانند سوخت کامل پنل تلوزیون ایجاد شود .
  3. تعمیر مشکل ایجاد شده در صدای تلوزیون : یکی از مشکلات اصلی که مراجعه کنندگان ما برای آنها به وجود آمده است مشکل خرابی صدا در تلوزیون است . یکی از اصلی ترین علت های آن می تواند وجود مشکل در مین برد باشد . تعمیرکار تلوزیون باید ابتدا برای تعمیر این قطعه تلاش کند اما در صورتی که موفق به تعمیر این قطعه نشد باید ابتدا از صاحب دستگاه اجازه بگیرد و بعد از کسب اجازه اقدام به تعویض این دستگاه نماید .  در صورتی که مشکل خرابی صدا با تعمیر یا تعویص مین برد حل نشد کارشناس باید موارد دیگری همچون پاور، بلندگو و … را بررسی و مورد آزمایش قرار دهند تا قطعه ای که در صدا اختلال به وجود آورده را پیدا و در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض نماید .

این سه مورد شایع ترین مواردی بود که در هنگام تعمیر تلوزیون شما باید مد نظر قرار دهید . به طور کلی پیشنهاد ما این است که در هنگام تعمیر تلوزیون این کار را به یک تعمیر کار متخصص بسپارید که دارای دانش و تجربه لازم باشد و از سپردن کار تعمیر تلوزیون به فردی تازه کار پرهیز کنید .