شماره تماس:

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

راهنمای خرید ماشین لباسشویی
26 سپتامبر, 2019 1387 بازدید

با راهنمایی خرید ماشین لباسشویی می توانید از سردرگمی و سوالهای گیج کننده ای که هنگام خرید ماشین لباسشویی برای شما پیش می آید خلاص شوید. یکی از وسایل مورد نیاز تمام خانواده ها ماشین لباسشویی است که بی شک نبود آن زندگی را سخت تر خواهد کرد.
در این مقاله علاوه براینکه با راهنمای خرید ماشین لباسشویی بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید ، مقرون به صرفه ترین ماشین لباسشویی خود را بنا به سبک زندگی و نیاز خود انتخاب کنید.

با ما – سرویس برتر – باشید.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

برای انتخاب یک ماشین لباسشویی باید بدانیم چه نوع لباسشویی مدنظر ماست و با انواع آن آشنا باشیم. در اولین قدم بهتر است از انواع لباسشویی شناخت کافی داشته باشیم.

انواع ماشین لباسشویی

سه نوع ماشین لباسشویی در بازار وجود دارد. با هر کدام از آنها به اختصار آشنا می شویم تا تصمیم بهتری برای خرید دستگاه مورد نظر خود داشته باشید.

 درب از بالا معمولی

ماشین لباسشویی های درب از بالا از ساده ترین نوع لباسشویی است. برای استفاده از این نوع ،مخزن آن را پر از آب میکنند و بوسیله همزن قرار گرفته در آن  لباسها چرخانده و تمیز می شود.
مزیت اینگونه لباسشویی ها قیمت کمتر و نیز زمانی که دستگاه شما مشغول کار است به راحتی می توانید به آن لباس اضافه کنید. زمان کمتری را برای شستن لباسها صرف می کند. متاسفانه این مدل لباسشویی مصرف آب بالایی دارد و با سرو صدا کار می کند.

دوقلو ( درب از بالا )

ظرفیت بالای این نوع ماشین لباسشویی یکی از مزیت های آن است که 9 کیلوگرمی آن نیز در بازار وجود دارد. مصرف آب در این نوع بخاطر ظرفیت کمشان کمتر است.لباسشویی های دوقلو دارای خشک کن می باشند.اما چون سرعت آنها بسیار زیاد است لباسها چروک می شوند و در هم گره میخورند.این موارد را می توان از معایب اینگونه ماشین ها دانست.

مقرون بصرفه ترین ماشین لباسشویی

مقرون به صرفه ترین ماشین لباسشویی‌‌

همه ی ما به دنبال ماشین لباسشویی هستیم که کارایی و قیمت خوبی داشته باشد. مقرون به صرفه ترین ماشین لباسشویی ، لباسشویی های درب از جلو می باشند و با توجه به کارایی خوبی که دارند قیمتشان هم مناسب است.

درب از جلو

این نوع ماشین ها طرفداران بیشتری دارند و بیشتر ما ایرانیان از این نوع ماشین لباسشویی استفاده می کنیم.
این نوع لباسشویی ها در صرفه جویی آب  رتبه اول را دارا هستند. .این امتیاز به این دلیل است که به اندازه و مقدار لباسی که در ماشین ریخته می شود مخزن از آب پر می شود. ماشین های درب از جلو در زمان کار کردن صدای کمتری دارند .به دلیل اینکه دربشان از جلو باز می شود می توان از قسمت بالای آنها استفاده کرد.این مزیت باعث شده است فضای کمتری را در آشپزخانه اشغال کنند. از خصوصیات دیگر می توان به این موضوع اشاره کرد که بهترین انتخاب برای افرادی است که سرشان شلوغ است و زمان کمتری را در منزل هستند.خشک کردن سریع لباس از این خصوصیات است. لباسها بهتر و تمیزتر شسته می شوند.
به همین دلایل است که این گونه ماشین ها مقرون بصرفه ترین ماشین لباسشویی هستند.

تقسیم بندی ماشین لباسشویی

ماشین های لباسشویی به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند:

ماشین لباسشویی اتوماتیک

وقتی لباسشویی شما نصب شده باشد مسلما آب آن مشکلی ندارد . کافی است آن را به برق بزنید. لباسهای کثیف را داخل ماشین بیندازید و مواد شوینده را اضافه کرده و برنامه مشخص خود را روی برد تنظیم کنید. خود لباسها را شسته و خشک کرده و به شما تقدیم می کند.نیازی نیست که شما کار خاصی را انجام دهید.
این گونه ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک هستند.

ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک

برای استفاده از این نوع ماشین باید خودتان مخزن را آب کنید و لباسها را داخل آن بیندازید. اگر ماشین شما دوقلو می باشد باید خود آن را از مخزن شستشو خارج کرده و در قسمت خشک کن قرار دهید. اگر شما در منطقه ای زندگی می کنید که فشار آب خوبی ندارد و به تکرار قطع می شود اینگونه ماشین برای استفاده شما مناسبتر است.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

در قسمت های بالا با انواع ماشین لباسشویی آشنا شدیم و مزیت و عیب های آن را دانستیم.در این قسمت لازم است نکات دیگری را ذکر کنیم تا راهنمای بهتری برای خرید ماشین لباسشویی شما باشد.

قیمت خرید

برای خرید یک ماشین لباسشویی بی شک قیمت مهمترین گزینه برای انتخاب است. خرید ماشین لباسشویی مصداق این ضرب المثل است: « هر چقدر پول بدهی همانقدر آش میخوری. » ماشین لباسشویی های گرانتر از کیفیت و امکانات بیشتری برخوردارند. درست است در هنگام خرید هزینه زیادی را صرف خرید آن می کنید. اما با توجه به هزینه های جانبی مانند مصرف آب ، برق و مواد شوینده و همچنین زحمت کمتر در طول عمر لباسشویی برای شما هزینه خرید اولیه آن را جبران می کند و بصرفه است.

ظرفیت

با توجه به تعداد افراد خانواده انتخاب یک ماشین لباسشویی از موارد مهم است. اگر شما عضو یک خانواده دو نفره می باشید می توانید از ماشین لباسشویی با  ظرفیت 5 یا 6 کیلوگرم استفاده کنید . ماشین لباسشویی 7 کیلویی یا بالاتر از آن مناسب خانوادههای است که از 3 نفر بیشتر هستند. اگر شما جزو خانواده های پر جمعیت هستید و به صورت سنتی در کنار هم زندگی می کنید بهترین گزینه برای شما لباسشویی با ظرفیت 9.5 کیلو می باشد.

فضا

زندگی آپارتمان نشینی مسلما فضای کمتری را برای ما بوجود آورده است. فضای مناسب نیز یکی از گزینه های مهم در راهنمای خرید ماشین لباسشویی می باشد. ماشین های درب از جلو گزینه ای خوب برای خانواده هایی است که محل زندگی کوچکی دارند .فضای کمتری را اشغال می کنند و چون لباسها را خشک می کنند دغدغه مکانی برای خشک کردن لباسها را نخواهید داشت.
امیدواریم با مواردی که ذکر شد انتخاب شما را برای خرید ماشین لباسشویی راحتر کرده باشیم. برای نصب و سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی خود می توانید روی تکنسین کاران حرفه ای و خبره مجموعه ما – سرویس برتر – حساب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /www/wwwroot/service-bartar.com/wp-content/plugins/mobile_footer_menu/front.php on line 31